Nowa stacja pomiarowa w newralgicznym punkcie Kumieli
Fot. UM Elbląg
Zgodnie z zapowiedziami, samorząd podejmuje kolejne kroki w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa przeciwpowodziowego Elbląga. W okolicach Szpitala Miejskiego przy ul. Związku Jaszczurczego, stanęła dodatkowa stacja pomiarowa, umożliwiająca monitorowanie w czasie rzeczywistym poziomu wody w newralgicznym punkcie rzeki Kumieli.