Krwiobus na placu Słowiańskim

5
19.11.2025
Krwiobus na placu Słowiańskim
arch. organizatora
Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Elblągu zaprasza 21 listopada (piątek) na otwartą akcję poboru krwi.

Krwiobus będzie ustawiony na pl. Słowiańskim obok fontanny i w godzinach 08.00 do 12.00 każdy zdrowy pełnoletni mieszkaniec naszego miasta będzie mógł oddać krew. To naprawdę nic nie boli, a satysfakcja z czynienia dobra jest ogromna. Piątek to dobry dzień, aby to uczynić. Każda kropla krwi ma znaczenie i będzie do prawdziwy przykład służby drugiemu człowiekowi. Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Jednocześnie jest dowodem ludzkiej solidarności. Krew to jedyny lek, którego nie można uzyskać syntetycznie. Już dzisiaj dziękujemy każdemu, kto dzieli się swoją krwią !

Krew ratuje życie !

W piątek 21 listopada o godzinie 12 -tej również w parku Planty zostanie odsłonięta – Pomnik Ławeczka Honorowego Dawcy Krwi. Zapraszamy wszystkich mieszkańców. Więcej informacji podamy 21.11 Do zobaczenia.

Informacja organizatora

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dużo zdrowia wszystkim krwiodawcom!!!
Medium (2025.11.19)

info

9  
  1
Szkoda, że niedawno oddałem. Chętnie przyszedłbym ponownie :-).
(2025.11.19)

info

9  
  0
Oddać krew może tylko osoba zdrowa.
Hm. (2025.11.20)
@Hm. - I mająca na to czas. To nie komuna że każdy na etacie i może bez problemów pójść.
(2025.11.20)
Za oddawanie krwi należą się 2 dni wolne. To nie wiem w czym problem?
elblążanka 2222 (2025.11.21)