Finał WOŚP w Szkole Podstawowej nr 4
fot. nadesławe
To był już XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja zdaje się przechodzić nawet najśmielsze oczekiwania organizatorów. Słychać o niej w całej Polsce, słychać również za granicą. Jeden skromny człowiek narobił tyle pozytywnego szumu wokół nowoczesnego sprzętu medycznego, świadomości i umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Zobacz więcej zdjęć.