241 żołnierzy przysięgało

8
16.03.2007
W jednostkach 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej trwają przysięgi wojskowe żołnierzy wcielonych do służby w lutym tego roku. Największa uroczystość odbyła się dziś rano na Placu Konstytucji w Elblągu, gdzie przysięgę złożyło 241 żołnierzy z elbląskich jednostek wojskowych.
W sumie w skali całej Dywizji przysięgę złoży ok. 1560 żołnierzy z ostatniego wcielenia. Była to pierwsza tego typu uroczystość wojskowa w tym roku. Tradycyjnie już organizowana w centrum miasta wzbudziła duże zainteresowanie elblążan. Przysięgających wierność ojczyźnie młodych mężczyzn obserwowali także licznie zgromadzeni przyjezdni: rodziny i znajomi. Po przysiędze młodzi żołnierze udali się na 72-godzinne przepustki. W poniedziałek wrócą do swoich jednostek, w których odbędą dziewięciomiesięczną służbę wojskową. Relacja Marty Hajkowicz:
MH

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

biedne chłopaki, hehe, w syfie nie jest różowo
kapral (2007.03.17)

info

0  
  0
brudasy.radze dziewczyny nie odbywac z nimi stosunkow plciowych bo mozna syfa zalapac
(2007.03.17)

info

0  
  0
A skąd wiesz - ZłAPAłAś???
lekarz (2007.03.17)

info

0  
  0
Syfa to masz na mózgu jak nie wiesz jak naprawde jest w wojsku do nie zabieraj głosu. Jeżeli boi sie wody to się nie myje i wtedy jest brudasem. Ale większość żołnierzy to dbają o swoją higienę osobistą. WIĘC JAK NIE WIESZ TO SIĘ NIE UDZIELAJ BO NIEDOBRZE SIĘ ROBI OD TAKICH OPINI
ŻONA ŻOŁNIERZA (2007.03.17)

info

0  
  0
Młoda ty nie myśl o stosunkach płciowych tylko weź się za naukę, bo widać że jesteś ciemna jak tabaka w rogu.Nie masz innych zainteresowań tylko "stosunki"? Jesteś obleśna.
zbulwersowana wypowiedzią (2007.03.17)

info

0  
  0
Współczucia dla chłopaków.
(2007.03.18)

info

0  
  0
Bo napewno jest tępa jak tak myśli a tak pozatym dlaczego biedne chłopaki i wspólczucia dla nich jak troszke pobiegaja i dostana w kośc z dyscypliną to nic im się nie stanie nie umrą od tego mój mąż jakoś do tej pory żyje a dostał w kość ostro
ŻONA ŻOŁNIERZA (2007.03.18)

info

0  
  0
jesli ktos tu nie wie jak jest w wojsku to niech sie nie wypowiada.to jest przerazajace co tu sie wypisuje!!!
dziewczyna zolnierza (2007.03.19)

info

0  
  0