UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo napewno jest tępa jak tak myśli a tak pozatym dlaczego biedne chłopaki i wspólczucia dla nich jak troszke pobiegaja i dostana w kośc z dyscypliną to nic im się nie stanie nie umrą od tego mój mąż jakoś do tej pory żyje a dostał w kość ostro

ŻONA ŻOŁNIERZA

Anuluj