UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo napewno jest tępa jak tak myśli a tak pozatym dlaczego biedne chłopaki i wspólczucia dla nich jak troszke pobiegaja i dostana w kośc z dyscypliną to nic im się nie stanie nie umrą od tego mój mąż jakoś do tej pory żyje a dostał w kość ostro
ŻONA ŻOŁNIERZA