UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do tych wszystkich malkontentów popatrzcie na stare fotografie jakie statki wpływały do Elbląga. Jak się rozwijał gospodarczo Elbląg. Skończmy wreszcie z tą durnowatej nic nie znaczącą paplanina. Jest to spec ustawa. Klasyk powiedział że nie słowa łączymy się liczą.

Lalek