UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tych wszystkich malkontentów popatrzcie na stare fotografie jakie statki wpływały do Elbląga. Jak się rozwijał gospodarczo Elbląg. Skończmy wreszcie z tą durnowatej nic nie znaczącą paplanina. Jest to spec ustawa. Klasyk powiedział że nie słowa łączymy się liczą.
Lalek