UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tych wszystkich malkontentów popatrzcie na stare fotografie jakie statki wpływały do Elbląga. Jak się rozwijał gospodarczo Elbląg. Skończmy wreszcie z tą durnowatej nic nie znaczącą paplanina. Jest to spec ustawa. Klasyk powiedział że nie słowa łączymy się liczą.

Lalek

Anuluj