Wybrany wątek opinii

Proponuję wyciąć też Bażantarnie bo przecież tam też większość drzew to są samosiejki i parę innych lasków bo nikt tam nie sadził drzew a porosły i przeszkadzają te mini laski intruzi ludzkości w ich rozwoju życiowym.
(2018.04.13)
.. .się w ten pusty łeb.
hd (2018.04.13)
Powrót do komentarzy