Wybrany wątek opinii
Proponuję wyciąć też Bażantarnie bo przecież tam też większość drzew to są samosiejki i parę innych lasków bo nikt tam nie sadził drzew a porosły i przeszkadzają te mini laski intruzi ludzkości w ich rozwoju życiowym.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
.. .się w ten pusty łeb.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0