UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuję wyciąć też Bażantarnie bo przecież tam też większość drzew to są samosiejki i parę innych lasków bo nikt tam nie sadził drzew a porosły i przeszkadzają te mini laski intruzi ludzkości w ich rozwoju życiowym.