UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję wyciąć też Bażantarnie bo przecież tam też większość drzew to są samosiejki i parę innych lasków bo nikt tam nie sadził drzew a porosły i przeszkadzają te mini laski intruzi ludzkości w ich rozwoju życiowym.


Anuluj