UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję wyciąć też Bażantarnie bo przecież tam też większość drzew to są samosiejki i parę innych lasków bo nikt tam nie sadził drzew a porosły i przeszkadzają te mini laski intruzi ludzkości w ich rozwoju życiowym.