Wybrany wątek opinii
to że wycięto tyle drzew to nie ważne, ale że wybudują następny market nie płacący w PL podatków to już jest ważne i cieszą się oszołomy że będą mieli gdzie łazić. Wstyd mi za was ciołki, takie drzewa robią dużo dobrego
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
Jesteś idiotą?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1