Wybrany wątek opinii

to że wycięto tyle drzew to nie ważne, ale że wybudują następny market nie płacący w PL podatków to już jest ważne i cieszą się oszołomy że będą mieli gdzie łazić. Wstyd mi za was ciołki, takie drzewa robią dużo dobrego
(2018.04.13)
Jesteś idiotą?
hd (2018.04.13)
Powrót do komentarzy