UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to że wycięto tyle drzew to nie ważne, ale że wybudują następny market nie płacący w PL podatków to już jest ważne i cieszą się oszołomy że będą mieli gdzie łazić. Wstyd mi za was ciołki, takie drzewa robią dużo dobrego