UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to że wycięto tyle drzew to nie ważne, ale że wybudują następny market nie płacący w PL podatków to już jest ważne i cieszą się oszołomy że będą mieli gdzie łazić. Wstyd mi za was ciołki, takie drzewa robią dużo dobrego