Wybrany wątek opinii

Klient podpisuje się na umowie i oświadcza iż towar należy do niego. .. .Nie ma napisane na czole, ,ukradłem to i teraz chcę sprzedać, ,
barksajd (2018.04.12)
@barksajd - Przynosi nowiutki towar i oddaje za 1/3 wartości? Tak po parę razy dziennie. Podpisuje oświadczenie i jest ok? 😂😂😂
(2018.04.12)
Powrót do komentarzy