UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@barksajd - Przynosi nowiutki towar i oddaje za 1/3 wartości? Tak po parę razy dziennie. Podpisuje oświadczenie i jest ok? 😂😂😂
@barksajd - Przynosi nowiutki towar i oddaje za 1/3 wartości? Tak po parę razy dziennie. Podpisuje oświadczenie i jest ok? 😂😂😂