UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@barksajd - Przynosi nowiutki towar i oddaje za 1/3 wartości? Tak po parę razy dziennie. Podpisuje oświadczenie i jest ok? 😂😂😂


Anuluj