Wybrany wątek opinii

Odnoszę wrażenie że to zachęta do nie wzywania policji bo od umarzania spraw i nie wykrycia sprawców w pale się nie mieści a statystyki są okrutne.
(2018.03.15)
Każde zgłoszenie to dodatkowa praca a z tym nie jest chyba najlepiej, jeżeli chodzi o Policję. Ok, ktoś nadużył i wezwał bezpodstawnie patrol, to rzeczywiście powinien być upomniany lub ukarany, ale czy policjanci też nie powinni być upominani lub ukarani za nieskuteczne działanie lub wręcz kolokwialnie mówiąc olewanie podczas interwencji?
(2018.03.15)
Powrót do komentarzy