UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odnoszę wrażenie że to zachęta do nie wzywania policji bo od umarzania spraw i nie wykrycia sprawców w pale się nie mieści a statystyki są okrutne.
Odnoszę wrażenie że to zachęta do nie wzywania policji bo od umarzania spraw i nie wykrycia sprawców w pale się nie mieści a statystyki są okrutne.