UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każde zgłoszenie to dodatkowa praca a z tym nie jest chyba najlepiej, jeżeli chodzi o Policję. Ok, ktoś nadużył i wezwał bezpodstawnie patrol, to rzeczywiście powinien być upomniany lub ukarany, ale czy policjanci też nie powinni być upominani lub ukarani za nieskuteczne działanie lub wręcz kolokwialnie mówiąc olewanie podczas interwencji?