Wybrany wątek opinii
Mieszkam na wsi i mogę powiedzieć, że 80% kierowców nie stosuje się do przepisów a znaków to już w ogóle nie widzą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nie mówię o przepisach, bo masz rację. Mowa o promilach, niemal codziennie (z rana) od przyjeżdżających kierowców z miasta czuć wczorajszy dzień
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Zaraz zaczną się na całego prace na polach przez rolników i ich pracowników, to dopiero będzie uczta dla policjantów, bo jak wiemy dużo spożywa w tym czasie alkohol. Na wsi przecież policji nie widać więc sprzyja to wypiciu " parę kielichów".
Do moderacji
Odpowiedz
1
1