UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaraz zaczną się na całego prace na polach przez rolników i ich pracowników, to dopiero będzie uczta dla policjantów, bo jak wiemy dużo spożywa w tym czasie alkohol. Na wsi przecież policji nie widać więc sprzyja to wypiciu " parę kielichów".