UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam na wsi i mogę powiedzieć, że 80% kierowców nie stosuje się do przepisów a znaków to już w ogóle nie widzą.
Mieszkam na wsi i mogę powiedzieć, że 80% kierowców nie stosuje się do przepisów a znaków to już w ogóle nie widzą.