Wybrany wątek opinii

Jakby polski był tańszy to by nie było kontrabandy, -PROSTE? A swoją drogą i tak będzie, bo tylko nieliczni zapłacą za nasz ok. 400 zł/kg
(2018.03.05)
Słyszałem że 400 zł, ale za pół kilo. A swoją drogą gdzież te polskie (bardzo wysokiej jakości) tytonie? O dorszu i śledziach nie wspomnę.
(2018.03.06)
Powrót do komentarzy