UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby polski był tańszy to by nie było kontrabandy, -PROSTE? A swoją drogą i tak będzie, bo tylko nieliczni zapłacą za nasz ok. 400 zł/kg


Anuluj