UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słyszałem że 400 zł, ale za pół kilo. A swoją drogą gdzież te polskie (bardzo wysokiej jakości) tytonie? O dorszu i śledziach nie wspomnę.
Słyszałem że 400 zł, ale za pół kilo. A swoją drogą gdzież te polskie (bardzo wysokiej jakości) tytonie? O dorszu i śledziach nie wspomnę.