UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słyszałem że 400 zł, ale za pół kilo. A swoją drogą gdzież te polskie (bardzo wysokiej jakości) tytonie? O dorszu i śledziach nie wspomnę.


Anuluj