UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podejrzewam, że mierzysz swoją miarą. Dopatrujesz się przekrętów i zauważasz możliwości, pewnie gdybyś Ty był policjantem to lawetą przyjechałby Twój znajomy, ale są na tym świecie jeszcze ludzie, którzy wykonują swoją pracę w zamian za wynagrodzenie od pracodawcy i bez wchodzenia w szemrane układy bez ryzyka bo czy można ufać kanciarzom.