UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polska dziwny kraj. Najwięcej wypadków w europie, brak kasy w budzecie, a mandaty śmieszne. Sam ostatnio mialem 80 na 50.dostałem 100 zł. Śmiech na sali. Nie wiem jak to wyliczył, ale nie dyskutowałem. Dostał bym 500 to odczuł. A dla takiej siksy powinno byc 2-3 lata bez prawka. Nauczyła by się. No i mandacik srogi.

kierowcabombowca