Wybrany wątek opinii

Mieszkam w mieście, gdzie prezydentem jest pisior pospolity. Wstydzę się tego okrutnie.
kufelpiwa (2017.10.19)
@kufelpiwa - Jak widzę, Elbląg to miasto moherów wyliniałych. .. Jakże to smutne. .. Ach. ..
kufelpiwa (2017.10.19)
@kufelpiwa - Sam jesteś wyliniały, pijaku
RebeccaA.BärbelVonSchmidt (2017.10.20)
Powrót do komentarzy