Wybrany wątek opinii
Mieszkam w mieście, gdzie prezydentem jest pisior pospolity. Wstydzę się tego okrutnie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
@kufelpiwa - Jak widzę, Elbląg to miasto moherów wyliniałych. .. Jakże to smutne. .. Ach. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@kufelpiwa - Sam jesteś wyliniały, pijaku
Do moderacji
Odpowiedz
1
1