@kufelpiwa - Jak widzę, Elbląg to miasto moherów wyliniałych. .. Jakże to smutne. .. Ach. .. kufelpiwa
@kufelpiwa - Jak widzę, Elbląg to miasto moherów wyliniałych. .. Jakże to smutne. .. Ach. ..