Wybrany wątek opinii

Gość ty jesteś tak pusty jak bemben że tylko kierowcy gminy ge tak jeżdżą to był wypadek i proszę wszystkich nie mówcie kto jest winny to jest tragedia jak rozbił się samolot w Smoleńsku to są miesięcznie ale jak giną narmalni ludzie to szukacie winnego tylko modlitwa i będzie ok
Znajomy43 (2017.10.15)
@Znajomy43 - Zapewne jesteś jednym z tych bębnów z Gminy GE !!!
(2017.10.16)
Powrót do komentarzy