Wybrany wątek opinii
Gość ty jesteś tak pusty jak bemben że tylko kierowcy gminy ge tak jeżdżą to był wypadek i proszę wszystkich nie mówcie kto jest winny to jest tragedia jak rozbił się samolot w Smoleńsku to są miesięcznie ale jak giną narmalni ludzie to szukacie winnego tylko modlitwa i będzie ok
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Znajomy43 - Zapewne jesteś jednym z tych bębnów z Gminy GE !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1