UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gość ty jesteś tak pusty jak bemben że tylko kierowcy gminy ge tak jeżdżą to był wypadek i proszę wszystkich nie mówcie kto jest winny to jest tragedia jak rozbił się samolot w Smoleńsku to są miesięcznie ale jak giną narmalni ludzie to szukacie winnego tylko modlitwa i będzie ok

Znajomy43

Anuluj