UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gość ty jesteś tak pusty jak bemben że tylko kierowcy gminy ge tak jeżdżą to był wypadek i proszę wszystkich nie mówcie kto jest winny to jest tragedia jak rozbił się samolot w Smoleńsku to są miesięcznie ale jak giną narmalni ludzie to szukacie winnego tylko modlitwa i będzie ok
Znajomy43