Wybrany wątek opinii

"w zależności od regionu) "- c o to znacz?Żecena biletu w Elblągu może być wyższa, czyli dymamy Elblążan z kasy.
(2017.10.06)
A jeśli będzie niższa? Będziesz czuł się dymanym czy dymającym? Zażyj tabaki, ogarnij pisanie po polsku. Nie siedź w domu, idź do kina.
Syty_Sinema (2017.10.06)
Powrót do komentarzy