Wybrany wątek opinii
"w zależności od regionu) "- c o to znacz?Żecena biletu w Elblągu może być wyższa, czyli dymamy Elblążan z kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A jeśli będzie niższa? Będziesz czuł się dymanym czy dymającym? Zażyj tabaki, ogarnij pisanie po polsku. Nie siedź w domu, idź do kina.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0