UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"w zależności od regionu) "- c o to znacz?Żecena biletu w Elblągu może być wyższa, czyli dymamy Elblążan z kasy.
"w zależności od regionu) "- c o to znacz?Żecena biletu w Elblągu może być wyższa, czyli dymamy Elblążan z kasy.