UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jeśli będzie niższa? Będziesz czuł się dymanym czy dymającym? Zażyj tabaki, ogarnij pisanie po polsku. Nie siedź w domu, idź do kina.
Syty_Sinema
A jeśli będzie niższa? Będziesz czuł się dymanym czy dymającym? Zażyj tabaki, ogarnij pisanie po polsku. Nie siedź w domu, idź do kina.
Syty_Sinema