UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo w polsce co drogi to polglowek a co trzeci to narkoman ktory nigdzie indziej pracy nie znajdzie jak tylko w uk albo za granicami panstwa polskiego

Hhhhh

Anuluj