UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo w polsce co drogi to polglowek a co trzeci to narkoman ktory nigdzie indziej pracy nie znajdzie jak tylko w uk albo za granicami panstwa polskiego
Hhhhh
Bo w polsce co drogi to polglowek a co trzeci to narkoman ktory nigdzie indziej pracy nie znajdzie jak tylko w uk albo za granicami panstwa polskiego
Hhhhh