UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest że za granicą przy odprawie ludzie są mili i uczynni a w naszym kraju to tylko chamy, gbury i prostaki ?
Jak to jest że za granicą przy odprawie ludzie są mili i uczynni a w naszym kraju to tylko chamy, gbury i prostaki ?