Wybrany wątek opinii

Jako dziecko płaciłem 1 zł i wchodziłem na olbrzymi basen. Teraz zapłacę pewnie ze 20 zł i będę się gniótł w tłumie ludzi? Porażka. Bo nie wierzę żeby wejście na komercyjny obiekt było tanie.
ksamol (2017.06.28)
To byly fajne czasy caly elblag codziennie tam się plawil i z kazdej strony byly wyjscia i wejscia
Jeszczesercemelblazanka (2018.08.03)
Powrót do komentarzy