Wybrany wątek opinii
Jako dziecko płaciłem 1 zł i wchodziłem na olbrzymi basen. Teraz zapłacę pewnie ze 20 zł i będę się gniótł w tłumie ludzi? Porażka. Bo nie wierzę żeby wejście na komercyjny obiekt było tanie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
To byly fajne czasy caly elblag codziennie tam się plawil i z kazdej strony byly wyjscia i wejscia
Do moderacji
Odpowiedz
0
0