UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To byly fajne czasy caly elblag codziennie tam się plawil i z kazdej strony byly wyjscia i wejscia
Jeszczesercemelblazanka
To byly fajne czasy caly elblag codziennie tam się plawil i z kazdej strony byly wyjscia i wejscia
Jeszczesercemelblazanka