UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako dziecko płaciłem 1 zł i wchodziłem na olbrzymi basen. Teraz zapłacę pewnie ze 20 zł i będę się gniótł w tłumie ludzi? Porażka. Bo nie wierzę żeby wejście na komercyjny obiekt było tanie.

ksamol

Anuluj