UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma co narzekać na opóźnienie bo porównując ich prace gdzie musieli położyć naprawdę dobra pajęczyna rur do mrozenia a masz epec który przy McDonalda na grunwaldzkiej pare rur wymieniają już 4 miesiac
Jamaleg