UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma co narzekać na opóźnienie bo porównując ich prace gdzie musieli położyć naprawdę dobra pajęczyna rur do mrozenia a masz epec który przy McDonalda na grunwaldzkiej pare rur wymieniają już 4 miesiac

Jamaleg

Anuluj