Wybrany wątek opinii
Skoro mieszkał z babcią to jak mógł być tylko gościem, to gdzie wtedy mieszkał ? W hotelu ? i co policje obchodzi czy był tam gościem czy siedział przez 24 h/dobe skoro miał tam prawo pobytu ? Represyjne państwo policyjne i wymyślane statystyki na siłe.
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
jesteś albo głupi że nie rozumiesz sensu tego co bylo napisane, albo nie masz sumienia, albo jedno i drugie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0