UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro mieszkał z babcią to jak mógł być tylko gościem, to gdzie wtedy mieszkał ? W hotelu ? i co policje obchodzi czy był tam gościem czy siedział przez 24 h/dobe skoro miał tam prawo pobytu ? Represyjne państwo policyjne i wymyślane statystyki na siłe.