Wybrany wątek opinii

A tyle razy mówiłem policji, żeby się zainteresowali tą podejrzaną ruską stacją z pijanymi tirowcami, a oni w Gronowie na wyjeździe stoją, gdzie barierki są i brak bocznych dróg. Może teraz wreszcie się wezmą nie za osobówki, a za te pędzące tiry.
Żuławiak (2017.03.24)
@Żuławiak - no i co, nie posluchali ?
kopek (2017.03.24)
Powrót do komentarzy