UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tyle razy mówiłem policji, żeby się zainteresowali tą podejrzaną ruską stacją z pijanymi tirowcami, a oni w Gronowie na wyjeździe stoją, gdzie barierki są i brak bocznych dróg. Może teraz wreszcie się wezmą nie za osobówki, a za te pędzące tiry.

Żuławiak

Anuluj