UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A tyle razy mówiłem policji, żeby się zainteresowali tą podejrzaną ruską stacją z pijanymi tirowcami, a oni w Gronowie na wyjeździe stoją, gdzie barierki są i brak bocznych dróg. Może teraz wreszcie się wezmą nie za osobówki, a za te pędzące tiry.
Żuławiak