Wybrany wątek opinii

Elblążaninie a skąd wiesz jakie teraz są warunki? Byłeś widziałeś, czy ktoś Ci naopowiadał. Artykuł ma za zadanie opowiedzieć o tym jak cieżko mieli osadzeni tam i my czytelnicy mamy użalać się nad ciężkim losem złodziei, którzy w ramach walki ze złym systemem owszem kradli ale okradając komunę. Bili czy gwałcili owszem ale kogo, zazwyczaj osoby pracujące dla złego systemu totalitarnego. Czy za takie czyny, które wymierzone były w system, powinni oni być osadzani w tak niegodziwych warunkach? Przypomnijmy, że areszt działał podczas złej komuny.
wolnyczłowiek (2017.03.24)
@wolnyczłowiek - okradali nie komujne a społeczeństwo
Karol50 (2017.03.25)
Radość mnie rozpiera ze zmniejsza SB godziwe emeryturki niech zobacza jak żyć za mniej szkoda ze tak późno im zabiorą brawo pis
Gz elblag (2017.03.25)
Powrót do komentarzy