Wybrany wątek opinii
Elblążaninie a skąd wiesz jakie teraz są warunki? Byłeś widziałeś, czy ktoś Ci naopowiadał. Artykuł ma za zadanie opowiedzieć o tym jak cieżko mieli osadzeni tam i my czytelnicy mamy użalać się nad ciężkim losem złodziei, którzy w ramach walki ze złym systemem owszem kradli ale okradając komunę. Bili czy gwałcili owszem ale kogo, zazwyczaj osoby pracujące dla złego systemu totalitarnego. Czy za takie czyny, które wymierzone były w system, powinni oni być osadzani w tak niegodziwych warunkach? Przypomnijmy, że areszt działał podczas złej komuny.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@wolnyczłowiek - okradali nie komujne a społeczeństwo
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Radość mnie rozpiera ze zmniejsza SB godziwe emeryturki niech zobacza jak żyć za mniej szkoda ze tak późno im zabiorą brawo pis
Do moderacji
Odpowiedz
2
1