UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblążaninie a skąd wiesz jakie teraz są warunki? Byłeś widziałeś, czy ktoś Ci naopowiadał. Artykuł ma za zadanie opowiedzieć o tym jak cieżko mieli osadzeni tam i my czytelnicy mamy użalać się nad ciężkim losem złodziei, którzy w ramach walki ze złym systemem owszem kradli ale okradając komunę. Bili czy gwałcili owszem ale kogo, zazwyczaj osoby pracujące dla złego systemu totalitarnego. Czy za takie czyny, które wymierzone były w system, powinni oni być osadzani w tak niegodziwych warunkach? Przypomnijmy, że areszt działał podczas złej komuny.

wolnyczłowiek