Wybrany wątek opinii

wstyd wstyd, jakie wykonczenie tego klatka odswiezona zolta olejna sale zabialkowane najtansza emulsja rozcieczona z woda wysokie na 3,20,dwa marne grzejniuczki i jeszcze trzeba wplacic 25 tys za takie klitki a po kortarzu dzieci beda jezdzic rowerami wspolczuje tym kto tam zamieszka i dal sie w takie bagno wrobic!!!!!
takaprawda (2017.03.01)
Ty stary pampersie a co bawiące się dzieci ci przeszkadzają
(2017.03.02)
Powrót do komentarzy