Wybrany wątek opinii
wstyd wstyd, jakie wykonczenie tego klatka odswiezona zolta olejna sale zabialkowane najtansza emulsja rozcieczona z woda wysokie na 3,20,dwa marne grzejniuczki i jeszcze trzeba wplacic 25 tys za takie klitki a po kortarzu dzieci beda jezdzic rowerami wspolczuje tym kto tam zamieszka i dal sie w takie bagno wrobic!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Ty stary pampersie a co bawiące się dzieci ci przeszkadzają
Do moderacji
Odpowiedz
2
3