UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wstyd wstyd, jakie wykonczenie tego klatka odswiezona zolta olejna sale zabialkowane najtansza emulsja rozcieczona z woda wysokie na 3,20,dwa marne grzejniuczki i jeszcze trzeba wplacic 25 tys za takie klitki a po kortarzu dzieci beda jezdzic rowerami wspolczuje tym kto tam zamieszka i dal sie w takie bagno wrobic!!!!!

takaprawda