UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wstyd wstyd, jakie wykonczenie tego klatka odswiezona zolta olejna sale zabialkowane najtansza emulsja rozcieczona z woda wysokie na 3,20,dwa marne grzejniuczki i jeszcze trzeba wplacic 25 tys za takie klitki a po kortarzu dzieci beda jezdzic rowerami wspolczuje tym kto tam zamieszka i dal sie w takie bagno wrobic!!!!!
takaprawda