UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wstyd wstyd, jakie wykonczenie tego klatka odswiezona zolta olejna sale zabialkowane najtansza emulsja rozcieczona z woda wysokie na 3,20,dwa marne grzejniuczki i jeszcze trzeba wplacic 25 tys za takie klitki a po kortarzu dzieci beda jezdzic rowerami wspolczuje tym kto tam zamieszka i dal sie w takie bagno wrobic!!!!!

takaprawda

Anuluj